Sheedgraphicبازگشت صفحه اصلی تفریحگاه اسکی شیمبولک (Shymbulak )


تفریحگاه اسکی شیمبولک (Shymbulak ) به شکل میخک تماشایی کوه Ile Alatau در ارتفاع 2510 متر واقع شده است. این مکان بخاطر آب و هوای معتدلش با روزهای آفتابی فراوان، پوشش برفی پایدار و مناظر پرشکوه اطراف معروف است.

پوشش برفی در شیمبولک (Shymbulak )  از دسامبر تا آوریل حفظ می شود. اینجا احساس مطمئنی می دهد حتی برای کسانی که اولین بار برای اسکی به اینجا می آیند. شیبها و مسیرها برای هرگونه سلیقه و برای هر سطح مهارتی موجود می باشند، شامل مسیرهای سرعتی و زیگزاگ، بالابرهای راحت، مدرسه اسکی، هتل، رستوران، محل بازی بولینگ و سونا. همچنین یک زمین بازی کودکان با بالابر کودک برای کوچکترین کودکان در نزدیکی موجود است.


شیمبولک (Shymbulak )  روح خودش را دارد. اسکی بازانی که مسیرهای صاف و پانسیونهای برفی را دوست دارند و حداکثر پایین آمدن با سرعت و پرش و اشتیاق را ترجیح می دهند اینجا را می پسندند. در روزهای آفتابی شیمبولک (Shymbulak )  هزاران نفر را برای تعطیلات گرد هم می آورد.

 

 توسط  صندلی های بالابر شما می توانید به مسیرتالگار (Talgar ) بروید  (3163 متر بالاتر از سطح دریا). در اینجا برای اسکی بازان و کوه نوردان حرفه ای، شیب عرضی خیلی شدید است. کوه نوردان صعود را از گردنه آغاز و تا قله انجام می دهند و آنجا در بالای سر فقط ستاره ها هستند.

 

 

 

مترجم : مریم خانی

 
تجارت
فرهنگ و هنر
Copyright © 2011 , All rights reserved.
KaziranWebsite : www.kaziran.com :: www.kazinfo.ir :: Email : Info@kaziran.com
Designed and Developed By SheedGraphic Multimedia