Sheedgraphicبازگشت صفحه اصلی پارک قهرمانان 28 پانفیلوتسف

پارک قهرمانان 28 پانفیلوتسف  (28-Panfilotsev ) در قلب شهر واقع شده است. این پارک یادبود افتخار و خاطره جاودانه از آتش است. یادبود دلاوری و شرافت عظیم , شکل گرفته از یاد و خاطره کسانی است که از سرزمین مادری ,آزادی ، استقلال و شرفشان در طی سالهای جنگ جهانی دوم دفاع کردند در 8 می 1975 در آستانه سی امین سالگرد پیروزی مردم شوری سابق در جنگ بزرگ میهنی افتتاح گردید.

این پارک ترانه ای است که شامل سه نوا می شود که یکدیگر را کامل می کنند. قطعه اول - نقش برجسته «قسم» (سمت چپ) برای جنگجویان جوان برای قدرت شوروی سابق در قزاقستان تعیین شده است.

بخش مرکزی سه پهنه  «Podvig»  شامل تصاویر قهرمانان پانفیلوتسف  (28-Panfilotsev ) ، روسها، قزاقها و اوکراینی ها می شود که سمبل ماهیت درونی شعر حماسی مردم شوروی سابق در نوامبر 1941 نزدیک مسکو است.

تراک سمت راست «افتخار Trubyaschie»، که صدای خوش بینی یادبود کلی را می دهد، و تصاویر نمایانگر سرود مذهبی زندگی پیروزمند هستند.

 

 

در امتداد کوچه های خاطره ستونهای هرمی نصب شده با نامهای 28 جنگجو هنگ 1075 بخش تفنگداران 316، تن به مبارزه نابرابر با تانکهای آلمانی در زمستان 1941 در طی جنگ بر سر مسکو دادند.

 

مترجم : مریم خانی

 
تجارت
فرهنگ و هنر
Copyright © 2011 , All rights reserved.
KaziranWebsite : www.kaziran.com :: www.kazinfo.ir :: Email : Info@kaziran.com
Designed and Developed By SheedGraphic Multimedia